3D Ferrari F458 Simülasyonu Oyunu

3D Ferrari F458 Simülasyonu 3D Ferrari F458 Simülasyonu Oynamaya Basla

3D Ferrari F458 simülasyonu Müthiş görsel özellikler ile donatılmış 3D Araba Similasyonu oyununun üreticisi tarafından geliştirilen ve yine aynı alt yapı ile hazırlanan 3D Ferrari F458 oyununda dünyanın en iyi arabalarını üreten İtalyan otomobil markası Ferrari‘nin F458 model aracı ile zamana karşı bir yarış yapacaksınız. Parkuru en kısa sürede tamamlamaya çalışacağınız oyunda arabanın detayları ve diğer görsel efektler gerçekten muhteşem denebilecek seviyede.

Unity alt yapısı ile hazırlanan oyun oynanış ve hikaye bakımından size çok fazla bir özellik sunmuyor ancak eğer 3D araba oyunlarını seviyorsanız eğlenceli vakit geçireceğinizi 0 garanti ediyoruz. Bir arabanın daha önce hiçbir oyunda bu kadar gerçekçi olarak benzetildiğini belki görmemişsinizdir ancak bu oyunda Ferrari F458 model arabanın neredeyse gerçek hayattaki arabaya birebir benzediğini göreceksiniz. Henüz geliştirilme aşamasında olan oyunda ne yazık ki parkurda özgürce gezme şansımız bulunmuyor. Oyuncuyu kısıtlamasına rağmen sırf görsel özelliklerinden ve oynanış kalitesinden dolayı oyunu bıkmadan saatlerce oynayabilirsiniz.

3D Ferrari Simülasyonu oyunu Unity 3D grafik motoru kullanılarak geliştirilen oldukça kaliteli bir oyuna. Oyuna daha ilk giriş yaptığınızda Ferrari F458’i görünce oyunun gerçekçiliğini anlayacaksınız. Oyun gerçek bir Ferrari Simülasyonu deneyimini sizlere sunuyor. İster aracından içinden isterseniz de dışarından kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise size verilen süre içerisinde pisti tamamlamak. Tabi ki sağa sola çarpmamanız gerekiyor. İsterseniz süreyi kaldırabilir ve araba sürme zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz. 3D oyunlar kategorisi altında yer alan bu oyunu mutlaka deneyin, iyi eğlenceler.

Puanlayın

2 Comments

  1. burak gurlas

    AKILLI ÇAY BARDAĞI NI OYNAYIN SİZE, TAVSİYE İDERİM…:)

  2. gökay

    cok güzel oyun

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>