3D Keskin Nişancılar / Sniper Team Oyunu

3D Keskin Nişancılar / Sniper Team 3D Keskin Nişancılar / Sniper Team Oynamaya Basla

3D Keskin nişancılar oyunu yüklediğinde oyuna başlayabilmemiz için öncelikle PLAY butonuna tıklamamız gerekiyor ardından START butonuna tıkladığımıza oyun başlıyor.Oyun içerisinde 4 adet keskin nişancıyı yönetiyoruz , amacımız düşman askerlerini etkisiz hale getirmek ve kendi birliğimizden olan askerlere destek olmak.Nişancılardan herhangi birinin bölgesinde düşman askeri saldırısı olduğunda sol alt köşede uyarı çıkıyor o uyarıyı gördüğümüzde hemen 1 – 2 – 3 – 4 tuşlarına basarak keskin nişancılar arasında geçiş yaparak düşman askerlerini etkisiz hale getirmemiz gerekiyor.Boşluk tuşuna basarak dürbünü açıp kapatabilir R tuşuna basarak şarjörü yenileyebilir X veya SHIFT tuşlarına basılı tutarakta istediğiniz noktaya dürbünden bakabilirsiniz.

3D Sniper Takımı oyunu yüklendikten sonra sağ altta gözüken dil seçeneklerinden Türkçe’yi seçin. Ardından ana menüde gözüken BAŞLAT butonuyla girişi sağlayın. Oyundaki görevin 4 tarafa gizlenmiş keskin nişancılarla birlikte 1. bölümdeki zırhlı roketatar’ı korumayı sağlamak. 1, 2, 3 ve 4 nolu tuşlara basarak, gizlenmiş keskin nişancıların kontrolünü sağla. Dürbünlü silahı yakınlaştırıp uzaklaştırmak için BOŞLUK tuşuna bas. FARE kontrolü sayesinde görmüş olduğun teröristlere nişan alıp ateş et. Silah değimi için de Q tuşuna bas. Senden istenen sayıda düşman teröristi etkisiz hale getirip, bir sonraki daha zorlu levellere geçmeye hak kazan. Bir sonraki bölüme geçmeden önce kazanmış olduğun parayla kendine daha güçlü silahlar satın al. Bu sayede daha fazla gelen düşman saldırılarına karşı önlemini almış olursun. Bütün levelleri başarılı bir şekilde tamamlayıp, oyundaki en yüksek skorunu gerçekleştir. 3D Oyunlar kategorisi içerisine eklediğimiz Türkçe oynanan 3D Sniper Takımı oyunu sizlerle. İyi eğlenceler.

3D Keskin Nişancılar / Sniper Team 4.67/5 (93.33%) 6 votes

2 Comments

  1. alper

    süperrrrrrr

  2. intiqam

    salam

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>