3D Londra Taksi Oyunu

3D Londra Taksi 3D Londra Taksi Oynamaya Basla

İngilterenin, Londra şehrine taksicilik işi yapmak için taşınan acemi şoföre yardımcı olman gerekiyor. Öncelikle usta bir şoför olduğunu kanıtlamak için 2 tur’luk bir eğitim sürecine gireceksin. YÖN okları sayesinde engellerle dolu platform içerisinde aracı senden istenen bölgeye kaza yapmadan götürmeye çalış.

Unity 3D grafik birimi ile güçlendirilen bu oyun harika sahneler ve zorlu seviyelerle donatılmış bir taksici sürücüsü eğitimi oyunu. Similatör tarzı bir oyun olan oyunumuzda kesinlikle yan bariyerlere çarpmadan ilerlemeye çalışmalısınız.

Taksiyi kullanırken, müşterinin bulunduğu noktayı bulabilmek için sol alt kısımda bulunan haritayı takip edebilirsiniz. Harita üzerinde bulunan yeşil bölge, müşterinin olduğu noktayı göstermektedir. Siz hızlı bir şekilde aracınızı kullanacak ve yeşil bölgeye ulaşacaksınız. Bunu gerçekleştirirken, trafik kurallarına uymayı ihmal etmemelisiniz. 3D Londra Taksi oyununda, başarılar dileriz.

Puanlayın

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>