Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 809 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 54 yorum yaptılar.

3D Londra Taksi Oyunu

3D Londra Taksi

Oyun Kontrol Tuşları

yon

İngilterenin, Londra şehrine taksicilik işi yapmak için taşınan acemi şoföre yardımcı olman gerekiyor. Öncelikle usta bir şoför olduğunu kanıtlamak için 2 tur’luk bir eğitim sürecine gireceksin. YÖN okları sayesinde engellerle dolu platform içerisinde aracı senden istenen bölgeye kaza yapmadan götürmeye çalış.

Unity 3D grafik birimi ile güçlendirilen bu oyun harika sahneler ve zorlu seviyelerle donatılmış bir taksici sürücüsü eğitimi oyunu. Similatör tarzı bir oyun olan oyunumuzda kesinlikle yan bariyerlere çarpmadan ilerlemeye çalışmalısınız.

Taksiyi kullanırken, müşterinin bulunduğu noktayı bulabilmek için sol alt kısımda bulunan haritayı takip edebilirsiniz. Harita üzerinde bulunan yeşil bölge, müşterinin olduğu noktayı göstermektedir. Siz hızlı bir şekilde aracınızı kullanacak ve yeşil bölgeye ulaşacaksınız. Bunu gerçekleştirirken, trafik kurallarına uymayı ihmal etmemelisiniz. 3D Londra Taksi oyununda, başarılar dileriz.

VN:F [1.9.22_1171]
Oylama: 8.8/10 (4 oylar)
VN:F [1.9.22_1171]
Oylama: +3 (from 3 oylar)
3D Londra Taksi, 8.8 out of 10 based on 4 ratings

Yorum Yaz

431 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar