Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

3D Parmak Güreşi Oyunu

3D Parmak Güreşi

3D Parmak Güreşi (Wrestle Jump) oyununu ister tek başınıza bilgisayara karşı isterseniz de bir arkadaşınız ile karşılıklı şekilde oynayabileceksiniz. Unity 3D tabanlı oyunlardan birisi olan 2 kişilik 3D Parmak Güreşi oyununda kafası veya gövdesi yere değen güreşçi güreşi kaybeder. Güreş diye adlandırsak da çok farklı bir tarza sahip olan bu renkli oyunda birbirine kollarından sıkıca tutunan güreşçiler sadece zıplama yeteneğine sahip.

Zıplayarak veya eğilerek birbirlerinin dengesini bozmaya çalışan güreşçilerden ilk kimin kafası yere değerse güreşi o kaybeder. Oyunda her güreş sonunda yeni bir bölüme direkt bir şekilde geçiş yapacaksınız, bu sayede sürekli aynı alanda güreş yapmadığınız için oyun daha eğlenceli bir hale gelecek. 5 defa güreş kazanan parmak güreşçinin kazandığı oyunda dengeyi iyi bir şekilde korumanız ve rakibinizin hamlelerine hazırlıklı olmanız önemli bir etken olacaktır. Parmak Güreşi kahramanınızı sadece yukarı ok tuşu veya W ile kontrol edeceğiniz için oyunun yapısı biraz basit fakat yine de sizi eğlendirmeyi başaracak bir oyun.

Unity3D Player ile oynanbilen 3D Parmak Güreşi oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Puanlayın


2 Yorum var.

  1. samet tuncay diyor ki:

    bu oyun çok seksi

  2. yusuferen diyor ki:

    varya oyun çok güzel babam bile sevdi mk

Yorum Yaz

24497 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar