3D Robotların Öfkesi Oyunu

3D Robotların Öfkesi 3D Robotların Öfkesi Oynamaya Basla

3D Robotların Öfkesi Aksiyon Oyunu – Son teknolojinin ürünü olan tanklar birbirleri ile savaş yapmaya karar veriyorlar.

3d robotların öfkesi oyunu ile robotların dünyasını keşfetmeye hazırlanıyoruz. Tam bu sırada robotlar öfkeleniyorlar ve birbirleri ile savaşa gidiyorlar. Robot öfkesi savaşlarında sadece bir kazanan olacak ve bu kazanan bizim robotumuz olmalı.

Oyun hakkında; oyunu oynayabilmeniz için üye şartı gerekmiyor. Yalnız puan ve istatistikler için üye olarak oynamanızda fayda olacaktır. “Play as guest” butonu ile üyelik gerektirmeden oyuna giriş yapabilirsiniz. “Play” butonu ile üye girişi yaparak giriş yapabiliyorsunuz. Miniclip üyeliğiniz varsa “Log in” sekmesinden giriş yapabilir veya yeni üyelik için “Sign up”

Robotlar artık bizlerle. Diğer oyuncuların robotları ile arenasında ölümüne, sadece bir kazananın olduğu yarışa katılın. Rakiplerini yok ederken para veya altın kazan ve güçlendirmeleri hemen yap. Robot Öfkesi şampiyonu olmak için robotunu yap, özelleştir ve yükselt.

Hareket: Klavye yön tuşları
Ön Silah: X tuşu
Kule silahı: C tuşu
Savunma Silahı: V tuşu
Güç yükseltme: 1, 2, 3 ve 4 tuşu
Arkadan görünüş: Ctrl tuşu

Puanlayın

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>