Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

3D Robotların Öfkesi Oyunu

3D Robotların Öfkesi

3D Robotların Öfkesi Aksiyon Oyunu – Son teknolojinin ürünü olan tanklar birbirleri ile savaş yapmaya karar veriyorlar.

3d robotların öfkesi oyunu ile robotların dünyasını keşfetmeye hazırlanıyoruz. Tam bu sırada robotlar öfkeleniyorlar ve birbirleri ile savaşa gidiyorlar. Robot öfkesi savaşlarında sadece bir kazanan olacak ve bu kazanan bizim robotumuz olmalı.

Oyun hakkında; oyunu oynayabilmeniz için üye şartı gerekmiyor. Yalnız puan ve istatistikler için üye olarak oynamanızda fayda olacaktır. “Play as guest” butonu ile üyelik gerektirmeden oyuna giriş yapabilirsiniz. “Play” butonu ile üye girişi yaparak giriş yapabiliyorsunuz. Miniclip üyeliğiniz varsa “Log in” sekmesinden giriş yapabilir veya yeni üyelik için “Sign up”

Robotlar artık bizlerle. Diğer oyuncuların robotları ile arenasında ölümüne, sadece bir kazananın olduğu yarışa katılın. Rakiplerini yok ederken para veya altın kazan ve güçlendirmeleri hemen yap. Robot Öfkesi şampiyonu olmak için robotunu yap, özelleştir ve yükselt.

Hareket: Klavye yön tuşları
Ön Silah: X tuşu
Kule silahı: C tuşu
Savunma Silahı: V tuşu
Güç yükseltme: 1, 2, 3 ve 4 tuşu
Arkadan görünüş: Ctrl tuşu

Puanlayın


Yorum Yaz

466 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar