Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

3D Sert Araba Yarışı 2 Oyunu

3D Sert Araba Yarışı 2

3D Sert Araba Yarışı oyununun 2. versiyonu ile sizlerleyiz. Hard Rock Racing ismiyle yayınlanan ve Unity 3D teknolojisiyle hazırlanan serinini ikinci oyununda yine birinci oyunda olduğu gibi rakip arabaları geride bırakıp parkuru birincilikle tamamlamak ve daha zorlu parkurlar için arabamızı tekrar hazırlamak.

3D Sert Araba Yarışı 2 oyununun başlaması ile birlikte, 10 araç büyük ve sert bir yarış için piste atılıyor. Siz bu araçlar içerisinde sarı renkte olanı kullanıyor ve rakiplerinizi geride bırakmaya çalışıyorsunuz. Bunu gerçekleştirirken hiç bir kurala uymayacaksınız. Rakiplerinize füze fırlatacak, gerekli noktalarda da mayın bırakacaksınız. Bu hamlelerin her birini rakiplerinizi geride bırakabilmek için yapacaksınız. Tabii ki de bunların dışında, aracınızın kontrolünü de çok iyi bir şekilde sağlamalısınız.

3D Sert Araba Yarışı 2 oyununda, aracınızın kontrolünü sağlamak için w,a,s,d veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Füze fırlatabilmek için boşluk, mayın bırakabilmek için de ”C” tuşundan yardım alabilirsiniz. Arkadaki arabaları kontrol edebilmek için de ” shift ” tuşunu kullanabilirsiniz.

Puanlayın


Yorum Yaz

552 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar