3D Tombik Oyunu

3D Tombik 3D Tombik Oynamaya Basla

Yaramaz Tombik çoçuk Ali amcanın bahçesindeki elmaları görünce dayanamaz ve toplayıp yemeye karar verir. Ali amcaya yakalanan Tombik koşmaya başlar. Ali amca tombiği yaklarsa bastonunu tattıracak hadi tombiğe yardım edelim.

Tombik ve Arkadaşları, Gazi Üniversitesi ve ODTÜ Teknokentlerinde bulunan Türk girişimcileri ofisinde akıllı telefonlar için uygulama ve oyun geliştirmeye yoğunlaşmış bir şirket tarafından üretilmiş eğlenceli bir oyun. Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde en çok oynanan koşma oyunları arasında yer alan Temple Run, Angry Gran Run, Subway Surf vs. gibi oyunlar arasında kısa bir sürede yerini almayı başaran Tombik oyunu, Unity3D tabanlı olarak oluşturulan oyunu oynayabilmeniz için tarayıcınızın Unity3d eklentisini destekliyor olması yeterli olacaktır. 3d yetenek oyunları arasında yer alan, serbet koşu, özgür koşu gibi daha önceden yayınladığımız oyunları beğenen oyuncularımız 3d tombik oyununuda çok beğenecekler.

Ana menü üzerinden “RUNNERS” penceresinden koşucu seçebiliyoruz. Ayrıca “SHOP” penceresinden ise çeşitli hediye paketleri alabiliyoruz. Tabi bunları alabilmek için yeterli puana sahip olmamız gerekiyor ki bu puanları oyun içerisindeki yıldızları toplayıp edinebiliyoruz.

3D Tombik Oyunu Kontrol Tuşları;
Dokunmatik bir ekrana sahip bilgisayardan oynuyorsanız, sağa, sola dönüş, eğilip kaymak ve zıplamak için dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz.

Klavye ve mause kontrolü ile de oyunu oynayabilirsiniz.
Klavye ile oynamak için klavye yön tuşlarını, mause ile oynamak için ise sol tıklayıp sağ, sol, yukarı ve aşağı hamleler yapabilirsiniz.

Çift tıklayarak engelleri rüzgar yardımıyla kaldırabiliyorsunuz. Dokunmatik ekranlar için bu hamleyi ekrana iki kez tıklayıp yapabiliyorsunuz.

FastOyun 3D Tombik oyununda iyi koşular diler.

Puanlayın

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>