Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

3D Vahşi Hayvanlar Afrika Oyunu

3D Vahşi Hayvanlar Afrika

Daha önce yayınladığımız Online Vahşi Hayvanlar oyununun yeni versiyonu 3D Vahşi Hayvanlar Afrika olarak geliyor. Yine online olarak oynanabilen Vahşi Hayvanlar oyununda daha değişik özellikler göze çarpıyor. Bu yeni oyunda hem vahşi hayvanların bulunduğu alan hemde seçebileceğimiz hayvan çeşitliliği artırılmış. Oyun afrikanın Serengeti milli parkında geçiyor.

Oyun hem online olarak hemde hemde tek başınıza oynama imkanınız var. Oyuna giriş için; oyun yüklendikten sonra 3 hayvan simgesi olan butona tıklayıp online olarak, tek hayvan figürüne tıklayıp offline (single player) olarak oynanabilir. Ayrıca ayarlarda ekran ve renk kalite seçenekleri de ayarlanabilir. Oyun içerisinde online olan diğer oyuncularla sohbet seçeneği de bulunmaktadır.

Oyun içerisindeki alabileceğiniz hayvanlar ise şöyle timsah, aslan, babun, gelincik, fil ve antilop. Hayvan seçimi için hayvan heykellerinin olduğu yere gidip sabit bir kaç saniye bekliyorsunuz.

Seçtiğimiz hayvanı WASD veya yön tuşları ile yönlendirebilir, Ctrl tuşu ile besleyebilir ve boşluk ile zıplatabiliriz.

3D Vahşi Hayvanlar Afrika oyunu Unity 3D teknolojisi ile hazırlanmış ve oyunu oynayabilmeniz için Unity3D Player bilgisayarınıza kurulu olması gerekir.

Puanlayın


Yorum Yaz

13740 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar