Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

3D Yeşil Fener Oyunu

3D Yeşil Fener

Aksiyonun doruklarda yaşandığı bir oyun ile karşınızdayız. Green Lanter çizgi filminden esinlenilerek geliştirilen 3D yeşil fener oyununda, Hal Jordan’ı kontrol ederek DC evrenini düşmanlardan temizlemeye çalışıyoruz. Üç farklı düşmana karşı mücadele verdiğimiz oyunda ilk olarka kötü kalpli yaratık Kilowog’a karşı mücadele ediyoruz. Yapmamız gereken tek şey tüm düşmanları yok etmek ve DC gezegenini kurtarmak. DC halkının kaderi sizlerin ellerinde. Oyunda Jordan’ı yön tuşlarını kullanarak kontrol ediyoruz. X tuşu ile etrafınızda bir savunma kalkanı oluşturabilirsiniz. Böylece rakibinizin saldırılarını geri çevirebilirsiniz. Z tuşunu kullanarak ise rakibinize saldırabilirsiniz. Ayrıca 1,2,3 tuşlarında bulunan elektrikli testere, kılıç gibi silahları da kullanabilirsiniz. Düşmanlarınızın büyülü saldırıları sonucu demir parmaklıklar ardında kalabilirsiniz. Elektrikli testere kullanarak bu demir parmaklıkları parçalayabilir, kurtulabilirsiniz. Üç boyutlu grafikleri ve kaliteli görsel efektleri ile sizlere benzersiz bir oyun deneyimi yaşatacak olan 3D yeşil fener oyununda iyi eğlenceler dileriz.

3D Yeşil Fener oyunu Unity 3D ile geliştirildiğinden yüklenmesi uzun sürebilir. Yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra karşımıza gelen ekrandan “play” butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza görev penceresi geliyor. Burada bulunan 3 görevden bir tanesini seçiyoruz. Açılan ekrandan “play” butonuna tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda yön tuşları ile kahramanımızı kontrol edebilir, 1,2,3 tuşları ile silah değiştirebilirsiniz. Ayrıca Z tuşu ile saldırabilir. X tuşu ile ise savunma yapabilirsiniz. Boşluk tuşuna basarak zıplayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Puanlayın


Yorum Yaz

627 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar