Angry Gran Run 3 Oyunu

Angry Gran Run 3 Angry Gran Run 3 Oynamaya Basla

3D Kızgın Nine olarak yayımladığımız Angry Gran Run oyununun 3. versiyonu bizlerle. Yine Unity 3D teknolojisiyle hazırlanmış olan oyun öncekileri aratmayacak kadar kaliteli.

Angry Gran Run 3 oyununda yaşlı teyze hastahaneden koşturarak çıkacaktır, oldukça sinirli olan yaşlı teyzeyi kontrol edecek ve mısırlı insanları dövmesini sağlayacaksınız. İnsanları her dövdüğünüzde, sol kısımda bulunan bar bir miktar dolacaktır. Belirli miktara ulaştığında 2x,3x,4x şeklinde yükselecektir. Bu bar ne kadar yüksek olursa, topladığınız altınlardan o kadar yüksek puan elde edersiniz. Elde ettiğiniz puanlar ile de yaşlı teyzeyi güçlendirecek yükseltmeler satın alabilirsiniz. Bütün bunları yaparken karşımıza çıkan tehlikelere karşı dikkatli olmalı ve engellere takılmadan kızgın nineyi yönlendirmeliyiz.

Angry Gran Run 3 oyununda, karakterinizin kontrolünü a, d ve yön tuşlarıyla sağlayabilirsiniz.

Puanlayın

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>