Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

F16 Uçak Similasyonu Oyunu

F16 Uçak Similasyonu

F16 Uçak Similasyonu oyunu yüklediğinde açılan ekranda mouse ile ekrana bir kez tıklayın ardından açılan ekranda oyunun hangi tuşlarla oynandığından bahsedilmektedir , bu ekranı geçmek için “suite” butonuna tıklayın.. ardından “jouer” butonuna tıkladığınızda f16 similasyonu oyunu başlayacaktır.F16’yı kaldırmak için önce uçağı yön tuşları ile piste yönlendirmeniz gerekiyor Q tuşuna basarak uçağı ilerletebilir yeterli hıza ulaştığınızda aşağı yön tuşuna basarak uçağı kaldırabilirsiniz.
F16 Similasyonu oyunundaki amacımız radarda kırmızı ile belirtilen hedefleri vurmak , radardan takip ederek bulduğunuz hedefleri boşluk tuşuna basıp silahımızı aktif hale getirdikten sonra C tuşu ile vurabilirsiniz.Hedefler radarda kırmızı ile gösteriliyor.. uçağımızı o hedeflere yönlendirerek vuracağımız tabelaları rahatlıkla görebilirsiniz.Fakat hedef tabelaları yere yerleştirildiği için alçaktan uçmanız gerekmektedir.F16 uçağımızı uçururken sağa sola yön tuşları ile yönlendirebilir aşağı yön tuşu ile yükselebilir yukarı yön tuşu ile alçalabilirsiniz.Shift tuşuna basarak yön tuşlarına bastığınızdada f16 ile akrobasi hareketleri gerçekleştirebilirsiniz.

Puanlayın


Etiketler : , , , ,

Oyun Kategorisi : 3D Oyunlar, Uçak Oyunları

Yorum Yaz

2195 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar