Online Vahşi Hayvanlar Oyunu

Online Vahşi Hayvanlar Online Vahşi Hayvanlar Oynamaya Basla

Online Vahşi Hayvanlar arasında yer alan tavşan, geyik, tilki, kurt ve tavşan istediğinizi seçip ormanda gezintiye çıkıyorsunuz.

Online Vahşi Hayvanlar Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır
Oyun içerisinde bulunan Tavşan, Geyik, Tilki, Kurt ve Ayı seçenekleri arasında seçim yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk kez başlayan oyuncular tavşan ile başlıyorlar ve oyun içerisinde diğer hayvanları alma şansları olabiliyor. Hayvan türüne göre beslenme alışkanlıkları farklılık gösteriyor. Oyun içerisinde zaman geçirdikçe oyundan daha fazla keyif alıp oyun hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Oyun online oyuncular ile oynanabilen bir oyundur ve ayrıca unity 3d oyunlar arasında yer alır. Oyun internet üzerinden oynandığı için yoğun saatler değişkenlik gösterebilir. Oyun odalarında yer bulamadığınız zaman farklı odaları deneyebilir yada daha sonra tekrar oyuna giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Oyun içerisinde geyik, tilki, kurt veya tavşan seçimi yapabiliyorsunuz. Yalnız oyunu ilk kez açtığınızda tavşan ile başlamak durumundasınız. Oyun içerisindeki hayvanları CTRL tuşu ile besliyoruz ve boşluk tuşu ile zıplatıyoruz. WASD tuşları ise kontrol tuşu olarak görev yapıyor.

Puanlayın

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>