Flash Oyunlar Oyun oyna 3d oyunlar unity oyunlar
Hoşgeldin Oyuncu, Fast Oyun'da 35 kategori altında toplam 820 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 73 yorum yaptılar.

Sokak Cambazı Oyunu

Sokak Cambazı

Hayatının büyük kısmını sokaklarda geçiren ve sürekli olarak arkadaşlarıyla sokakta cambazlık yapan “Sokak Cambazı“, bu defa tek başına sokaklara çıkıyor. Üstelik başka bir şehirde ve hiç bilmediği bir yerde hareket yaparak bir yerden bir yere atlamanın heyecanı büyük olacak gibi görünüyor. Bir yarış gibi düşünün. Bir nokta var, o noktadan yarışa başlıyorsunuz. Üzerinizde herhangi bir aksesuar yok. Sadece kapşon var ve güzel bir ayakkabınız var. Sokaklar ise bomboş ve zaman zaman yağışlı olabiliyor. Böyle bir ortamda serbest koşu yapmak tam bir “Sokak Cambazı” işidir.

Play’e bastığınız gibi oyuna başlıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda hava güneşli olarak çıkıyor. Sol tarafta merdivenler ve karşımızda duvar var. Tabii ki duvara tırmanarak gideceğiz! Bunu yapmak pek zor olmayacaktır. İlk atladığınızda tutunuyorsunuz ve ardından rahatlıkla çıkıyorsunuz. Oyunun sol tarafında gördüğünüz bar yarış mesafesini gösteriyor. Sağ üstte yer alan zaman içerisinde yarışı bitirmeniz gerekiyor. İlk bölgeyi bitirdiğinizde farklı bir bölgede tekrar yarışmaya, eğlenmeye devam ediyorsunuz.

Puanlayın


Yorum Yaz

960 Kez Oynandı

En Çok Oynananlar