3D Online Maskeli Savaşçılar Oyna

3D Online Maskeli Savaşçılar Oyunu Nasıl Oynanır?

3D Online Maskeli Savaşçılar oyununda daha önceden oluşturulmuş oyun alanlarında isterseniz de kendi oluşturduğunuz oyun alanında teke tek yada grup halinde online savaş yapma imkanı bulacağınız güzel bir online savaş oyunu. Online oyuncular maskeli olarak savaş halinde oldukları için oyun ismi olarak 3D Online Maskeli Savaşçılar (Masked Shooters) olarak belirlenmiştir.

Oyun yüklendikten sonra “Start” “Sound On” ve “Exit” butonlarıni içeren bir ekran gelecek. Start butonu ile oyunu başlatmak için ilerleyip “Player Name” kutusuna isim (nick) yazın “Continue” butonu ile ilerliyoruz. Hemen ardından oyun odalarının bulunduğu bir liste geliyor. Bu liste üzerinden “Join Room” butonları ile oyuna giriş yapabiliyoruz “Create Room” butonu ile kendimize ait ve diğer online oyuncuların oynayabilecekleri bir oda yaratabiliyoruz. Oyun odası oluştururken Oyun alanı ismi, maksimum kullanıcı sayısı, oyun modu ve oyun alanı belirleyebiliyoruz.

Hemen sonrasında bazı seçenekler çıkacak. Buradan oyun içerisinde hangi grubun (team) oyuncusu olacağınıza karar veriyorsunuz.
Unity3D Player ile oynanabilen 3D Online Maskeli Savaşçılar oyununda kontroller; WASD: Hareket tuşları, Ctrl: Yere yatma, C: Eğilme, T: Sohbet kutusu, R: Şarjör doldurma, F: Yerden silah alma, Shift: Hızlı koşma (Hareket tuşları ile aynı anda kullanılır) Boşluk: Zıplama, 1 ve 2 tuşları ile silah değişimi yapıyoruz. Oyunu durdurmak için TAB tuşuna basıyoruz (Oyun devam ediyor yalnız biz olduğumuz yerde dokunulmaz oluyoruz).

FastOyun daha önce yayınlanan FPS oyunları arasında yer alan 3D Online Maskeli Savaşçılar oyununda başarılı savaşlar diler.

Puanlayın